Kolonie i obozy dla dzieci 2024

Odkryj niezapomniane Wakacje z Pasją 2024 – kolonie i obozy dla dzieci!

Marzysz o niezapomnianych wakacjach dla swojego dziecka? Nasze Wakacje z Pasją 2024 to idealne połączenie integracji, dobrej zabawy i rozwijających zajęć! Zastanawiasz się, gdzie zorganizować wakacje 2024 lub kolonie dla dziecka? Odpowiedź jest prosta – u nas!

Dlaczego Wakacje z Pasją?

Wzmacniamy zasoby naszych podopiecznych

Prawdziwy projekt edukacyjno-rozwojowy

Nasze obozy to nie tylko wypoczynek – to prawdziwy projekt edukacyjno-rozwojowy

Doświadczona pełna pasji kadra

Sprawdzone metody pracy

Nasze obozy mają długoterminowy, korzystny wpływ na rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny dzieci i młodzieży.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obozu, kolonii, wakacji dla dziecka?

– Tematyka i zainteresowania

Wybierz obóz lub kolonie dostosowany do zainteresowań Twojego dziecka. Czy to przygody w przyrodzie, sztuka, sport, czy nauka – odpowiednia tematyka zmotywuje dziecko do aktywnego uczestnictwa.

– Kadra i doświadczenie

Upewnij się, że kadra obozu, kolonii czy planowanego w 2024 roku wyjazdu jest doświadczona, odpowiednio przygotowana i pasjonująca w tym, co robi. Dobre relacje między dziećmi a instruktorami są kluczowe dla udanego obozu.

– Opinie i rekomendacje

Przeczytaj opinie innych rodziców, którzy wysłali swoje dzieci na nasze obozy. Pozytywne doświadczenia innych mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

– Warunki zakwaterowania i bezpieczeństwo

Sprawdź warunki zakwaterowania i infrastrukturę miejsca, gdzie odbywa się obóz, kolonia, wyjazd dziecka. Upewnij się, że spełniają one standardy bezpieczeństwa.

Turnusy

Obozy wyjazdowe
28.07 – 3.08
Gamification

Twoje dziecko uwielbia gry i sportowe wyzwania? A może jest fanem rozwiązywania łamigłówek? Jeśli tak, obóz GAMIFICATION przyniesie mu ogrom radości i emocji!

Address: Campus Bemke
Added: 27.02.24
4.08 - 10.08
Adventure

ADVENTURE to nie jest zwykły obóz wakacyjny. To doświadczanie niezapomnianych historii, zamiast ich podglądania w cyfrowym świecie.

Address: Campus Bemke
Added: 19.12.23
11.08 - 17.08
Science 

Obóz SCIENCE zabiera w fascynującą podróż przez świat nauki, zogniskowaną wokół czterech fundamentalnych żywiołów – wokół ognia, wody, powietrza i ziemi.

Address: Campus Bemke
Added: 19.12.23
18.08 - 24.08
Creative 

Rozwijamy wyobraźnię, pobudzamy kreatywność, pokazujemy, jak wielką radość można czerpać z tworzenia, zarówno samodzielnie, jak i w zespole!

Address: Campus Bemke
Added: 19.12.23
Brak miejsc
Heroes Academy 

Każde dziecko nosi w sobie potencjał prawdziwego bohatera! Sztuką jest go dostrzec i sprawić, by wyszedł spod skorupki i pokazał się światu. To właśnie robimy podczas HEROES ACADEMY!

Address: Campus Bemke
Added: 19.12.23

Półkolonie

Oferta półkolonii
8.07 - 12.07
Scena Letniego Słońca

To wyjątkowa okazja na rozwinięcie zdolności aktorskich, muzycznych, kreatywnego myślenia, pracy w grupie i spotkania się ze swoimi emocjami w świecie sztuki.

Address: Campus Bemke
Added: 19.12.23
1.07 - 5.07
Dary Natury

Ten obóz to niezwykła okazja do ponownego odkrycia, jak wiele możemy zawdzięczać naturze i jak wiele radości płynie z bezpośredniego kontaktu z przyrodą.

Address:
Added: 19.12.23