Gamification

28.07 – 3.08

Gamification

Termin: 28 lipca – 3 sierpnia 2024r.

Termin nie odpowiada? Sprawdź inne turnusy

Miejsce: Malownicze tereny Natura 2000 i Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Ośrodek Morsko nieopodal Zawiercia.
Inwestycja w rozwój pociechy: 2800 zł (bez dodatkowych opłat)

Twoje dziecko uwielbia gry i sportowe wyzwania? A może jest fanem rozwiązywania łamigłówek? Jeśli tak, obóz GAMIFICATION przyniesie mu ogrom radości i emocji, a poza doskonałą zabawą pomoże w rozwoju cennych życiowych umiejętności.

Podczas obozu dzieci będą mieć okazję do rywalizacji w myśl zasady fair play w różnorodnych aktywnościach pod okiem wykwalifikowanej kadry, która będzie czuwać nad poczuciem bezpieczeństwa i komfortem każdego uczestnika, wspierać w radzeniu sobie z porażką, uczyć przyjmowania zwycięstwa z pokorą.

GAMIFICATION to wyjątkowa okazja do budowy pewności siebie, wzmacniania mocnych stron dziecka, rozwijania relacji i odkrywania nowych pasji! To przygoda, którą Twoja pociecha będzie długo wspominać.

Wakacje z Pasją

Inwestycja w rozwój dziecka

Grywalizacja na najwyższym poziomie: Rozwój myślenia strategicznego oraz umiejętności współpracy z innymi poprzez uczestnictwo dzieci w różnorodnych grach i konkurencjach, podczas których zdobywają punkty i tworzą skuteczne strategie.

Sportowe rozgrywki: Rozwój zdolności motorycznych dziecka oraz umiejętności pracy zespołowej poprzez udział w sportowych rozgrywkach drużynowych takich jak: mecze, pokonywanie torów przeszkód i inne różnorodne aktywności fizyczne.

Zajęcia edukacyjne – poznawanie świata gier offline: Uczenie się działania fair play, kształtowanie postawy szacunku do przeciwnika i umiejętności współpracy poprzez zabawę z elementami edukacyjnymi. Zdobycie wiedzy o technikach improwizacji, tworzenia postaci czy storytellingu.

Przygody w terenie: Zabawa na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknych i wartościowych przyrodniczo terenów Natura 2000. Poznanie sposobów aktywnego wypoczynku poprzez gry terenowe, zabawy typu LARP, rywalizacje zbliżone do zabaw „escape room”.

Wieczorne rozmowy: Bezpieczna przestrzeń. Czas na dzielenie się doświadczeniami i emocjami, oraz na refleksję o swoich zasobach – mocnych stronach oraz tych, nad którymi dziecko chce jeszcze popracować. Uczenie szacunku do siebie i innych, oraz czerpania od siebie nawzajem. Nasza kadra rozmawia z dziećmi o wdzięczności i docenianiu każdego dnia.

Dlaczego warto?

Zapewniamy bezpieczeństwo:

 • Obecność zaangażowanego psychologa/pedagoga.
 • Obecność pielęgniarki oraz ratownika po kursie kwalifikowanej pierwszej pomocy.
 • Małe grupy (maksymalnie 15-osobowe) i wielu zaangażowanych dorosłych – na czworo dzieci przypada jedna osoba z zespołu.
 • Bezpieczne środowisko do rozwoju – jasne zasady kontraktu, który mówi o: szczerości, otwartości, szacunku, życzliwości i zasadzie dobrowolności.
 • Poziom trudności zajęć dopasowany do grup wiekowych (w obozie uczestniczą dzieci w wieku 7-15 lat / jedna grupa to maksymalnie 3 roczniki).
 • Profilaktyka uzależnień technologicznych – sześciodniowy detoks od telefonu.

Stawiamy na wykfalifikowaną kadrę:

 • Zespół po szkoleniu z komunikacji porozumienia bez przemocy (NVC).
 • Instruktorzy pełni pasji – każdy z ukończonym warsztatem z metod wzmacniania zasobów dzieci i ich poczucia skuteczności.
 • Gwarancja zaangażowania całego zespołu – uzupełniając nasz skład, zawsze prowadzimy kilkumiesięczne i kilkuetapowe rozmowy rekrutacyjne, by odnaleźć ludzi, którzy do wakacji podchodzą z taką pasją jak my!

Dajemy szczęście dziecku:

 • W środowisku bez przemocy stawiamy na relacje. Dzieci kończą obóz z wartościowymi znajomościami.
 • Uczymy przez zabawę. Wiele naszych aktywności jest jedynie pretekstem do rozwoju pasji, poznawania swoich zasobów.
 • Wzmacniamy pozytywne postawy. Traktujemy dzieci podmiotowo. Dla nas najważniejszy jest drugi człowiek.

Dbamy o rozwój każdego dziecka:

 • Odkrywamy nowe pasje dziecka.
 • Stosujemy zasadę dobrowolności. Zachęcamy uczestników do brania udziału w zajęciach na 100%, jednocześnie szanując ich potrzeby.
 • Pomagamy rozwijać kompetencje miękkie. Stawiamy na relacje i umiejętności komunikacyjne w grupie.
 • Uczymy nazywać emocje.

Co sądzą rodzice?

Świetnie zorganizowane kolonie dla dzieci – pełne atrakcji i ciekawych zajęć. Nastawione na rozwój dziecka. 

Aneta Hwozdeńska

Dziecko, które płacze bo nie chce wyjeżdzać z obozu i mówi, że był to najlepszy obóz w życiu jest najlepszą oceną:) TDJ Foundation robi ogrom dobrej pracy. W dzisiejszych czasach rozmowy z dziećmi, ich wysłuchanie, wczucie się w ich potrzeby jest bardzo ważne w ich dalszym rozwoju.

Beata Biały

Fantastyczny obóz zarówno pod względem zajęć jak i podejścia kadry. Syn wrócił zachwycony i zainspirowany do rozwijania nowych pasji. Przy wsparciu kadry pokonał również swoje lęki i wspiął się na skałki, z czego był bardzo dumny i super to wspomina. To był pierwszy wyjazd, o którym do dziś opowiada z emocjami. W przyszłości chciałby zostać wolontariuszem na takim obozie. Były to wakacje prowadzone przez fantastycznych ludzi z pasją 

Michał Bienia 

Moje bliźniaki bardzo, bardzo zadowolone! A tego był ich pierwszy samodzielny wyjazd! Chcieli zostać jeszcze na tydzień a może i dłużej! Co więcej – Filip, który jest wybredny co do jedzenia- bardzo zadowolony z kuchni i posiłków! 

Artur Skoniecki 

Cena zawiera:

 • 6 dni zabawy, nauki i rozwoju,
 • pełne wyżywienie (śniadania – obiady – podwieczorki – kolacje),
 • zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych w standardzie hotelowym z łazienką w pokoju,
 • bieżące wsparcie opiekunów przeszkolonych z komunikacji porozumienia bez przemocy,
 • opieka pełnych pasji instruktorów prowadzących zajęcia tematyczne: rozgrywki sportowe, zajęcia edukacyjne poznawania świata gier w offline, zabawy typu LARP, przygody w terenie,
 • wsparcie zaangażowanego pedagoga i/lub psychologa,
 • zabezpieczenie medyczne na miejscu: stała obecność pielęgniarki i ratownika kwalifikowanej pierwszej pomocy,
 • ubezpieczenie NNW.
Inwestycja w rozwój pociechy: 2800 zł
Termin: 28 lipca – 3 sierpnia 2024r.

Termin nie odpowiada? Sprawdź inne turnusy

Miejsce: Malownicze tereny Natura 2000 i Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Ośrodek Morsko nieopodal Zawiercia.
Dojazd: we własnym zakresie

Zarezerwuj pobyt

Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje z pasją!

Masz więcej pytań?

Wyślij do nas wiadomość!