Scena Letniego Słońca

8.07 - 12.07

Scena Letniego Słońca

Termin: 8-12 lipca 2024
Godziny: 7:30 – 16:30
Miejsce: Campus Bemke
Inwestycja: 700 złotych

To wyjątkowa okazja na rozwinięcie zdolności aktorskich, muzycznych, kreatywnego myślenia, pracy w grupie i spotkania się ze swoimi emocjami w świecie sztuki. Dajemy szansę doświadczyć różnorodnych emocji oraz nauczyć się umiejętności wyrażania ich poprzez zajęcia aktorskie, ruchowe czy muzyczne.

W co inwestujesz?

Teatralna rozgrzewka: Zdobywanie fundamentalnej wiedzy i umiejętności o fascynującym świecie teatru. Poznanie podstawowych technik relaksacyjnych i rozgrzewkowych, skoncentrowanych na ciele i oddechu.

Pigułka aktorska: Rozwój umiejętności komunikacyjnych i współpracy w grupie poprzez interaktywne i angażujące zajęcia. Wzmacnianie pewności siebie w wyrażaniu swoich emocji na scenie.

Muzyka z całego świata: Odkrywanie unikalnych brzmień, rytmów i instrumentów charakterystycznych dla różnych kultur pod przewodnictwem doświadczonej trenerki. Rozwijanie umiejętności uważnego słuchania. Zdobywanie wiedzy o innych kulturach poprzez podróż dźwiękową, eksplorującą bogactwo muzyki z różnych regionów świata.

Odkrywanie dźwięków: Zdobywanie i poszerzanie wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie muzyki. Odkrywanie różnych dźwięków. Poznawanie instrumentów oraz eksperymentowanie z brzmieniami w odniesieniu do emocji, które oddają. Budowanie świadomości własnych emocji i zdobywanie umiejętności nazywania ich.

Inspirujące rozmowy: Przestrzeń na rozmowy o wartościach emocjonalnych. Budowanie pewności siebie. Wzmacnianie uważności na własne uczucia i poznanie sposobów radzenia sobie z nimi. Zdobywanie inspiracji poprzez spotkania o sztuce.